Image Alt
This page is

Orar Clase

ORAR CLASE

Alege dintr-o gamă largă de cursuri pentru a vă atinge obiectivele de fitness și pentru a vă ajuta să obțineți sănătatea și fizicul pe care îl căutați.

Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
08:00 - 09:00
Gimnastica Prenatala
Szende
08:30 - 09:30
Functional Pilates
Szende
08:30 - 09:30

Gimnastica Prenatala
Szende
09:30 - 10:30
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
17:00 - 18:00
Aerobic
Gabriela
17:00 - 18:00
Aerobic
Gabriela
17:00 - 18:00
Kickbox
Tamas
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Abdomen si Fese
Szende
18:00 - 19:00

Alotta Yoga
Kati
18:00 - 19:00
Kickbox
Tamas
18:00 - 19:00
Abdomen si Fese
Szende
18:00 - 19:00

Alotta Yoga
Kati
18:00 - 19:00
Kickbox
Tamas
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Zumba
Meli
19:00 - 20:00

Circuit
Shone
19:30 - 20:00
Spinning
Gil
19:00 - 20:00

Tabata
Shone
19:30 - 20:00
Body & Mind
Florentina
19:00 - 20:00

Body & Mind
Florentina
19:00 - 20:00

Zumba
Meli
19:00 - 20:00

Circuit
Shone
19:30 - 20:00
Spinning
Gil
19:00 - 20:00

Tabata
Shone
19:30 - 20:00
Circuit
Shone
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
Pilates
Szende
20:00 - 21:00
HIIT
Gil
20:00 - 21:00
Pilates
Szende
20:00 - 21:00
HIIT
Gil
20:00 - 21:00

Luni

  • Aerobic Gabriela
    17:00 - 18:00
  • Abdomen si Fese Szende
    18:00 - 19:00
  • Alotta Yoga Kati
    18:00 - 19:00
  • Zumba Meli
    19:00 - 20:00
  • Circuit Shone
    19:30 - 20:00
  • Pilates Szende
    20:00 - 21:00

MARTI

  • Gimnastica Prenatala Szende
    08:30 - 09:30
  • Kickbox Tamas
    18:00 - 19:00
  • Spinning Gil
    19:00 - 20:00
  • Tabata Shone
    19:30 - 20:00
  • HIIT Gil
    20:00 - 21:00

MIERCURI

  • Abdomen si Fese Szende
    18:00 - 19:00
  • Alotta Yoga Kati
    18:00 - 19:00
  • Body & Mind Florentina
    19:00 - 20:00
  • Body & Mind Florentina
    19:00 - 20:00
  • Zumba Meli
    19:00 - 20:00
  • Circuit Shone
    19:30 - 20:00
  • Pilates Szende
    20:00 - 21:00

JOI

  • Functional Pilates Szende
    08:30 - 09:30
  • Gimnastica Prenatala Szende
    09:30 - 10:30
  • Aerobic Gabriela
    17:00 - 18:00
  • Kickbox Tamas
    18:00 - 19:00
  • Spinning Gil
    19:00 - 20:00
  • Tabata Shone
    19:30 - 20:00
  • HIIT Gil
    20:00 - 21:00

VINERI

  • Circuit Shone
    19:30 - 20:00

SAMBATA

  • Kickbox Tamas
    17:00 - 18:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
18:00 - 19:00
Abdomen si Fese
Szende
18:00 - 19:00
Abdomen si Fese
Szende
18:00 - 19:00

Luni

  • Abdomen si Fese Szende
    18:00 - 19:00

MIERCURI

  • Abdomen si Fese Szende
    18:00 - 19:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
17:00 - 18:00
Aerobic
Gabriela
17:00 - 18:00
Aerobic
Gabriela
17:00 - 18:00

Luni

  • Aerobic Gabriela
    17:00 - 18:00

JOI

  • Aerobic Gabriela
    17:00 - 18:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
18:00 - 19:00
Alotta Yoga
Kati
18:00 - 19:00
Alotta Yoga
Kati
18:00 - 19:00

Luni

  • Alotta Yoga Kati
    18:00 - 19:00

MIERCURI

  • Alotta Yoga Kati
    18:00 - 19:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
19:00 - 20:00
Body & Mind
Florentina
19:00 - 20:00

Body & Mind
Florentina
19:00 - 20:00

MIERCURI

  • Body & Mind Florentina
    19:00 - 20:00
  • Body & Mind Florentina
    19:00 - 20:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
19:00 - 20:00
Circuit
Shone
19:30 - 20:00
Circuit
Shone
19:30 - 20:00
Circuit
Shone
19:30 - 20:00

Luni

  • Circuit Shone
    19:30 - 20:00

MIERCURI

  • Circuit Shone
    19:30 - 20:00

VINERI

  • Circuit Shone
    19:30 - 20:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
08:00 - 09:00
Functional Pilates
Szende
08:30 - 09:30
09:00 - 10:00

JOI

  • Functional Pilates Szende
    08:30 - 09:30
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
08:00 - 09:00
Gimnastica Prenatala
Szende
08:30 - 09:30
09:00 - 10:00
Gimnastica Prenatala
Szende
09:30 - 10:30
10:00 - 11:00

MARTI

  • Gimnastica Prenatala Szende
    08:30 - 09:30

JOI

  • Gimnastica Prenatala Szende
    09:30 - 10:30
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
20:00 - 21:00
HIIT
Gil
20:00 - 21:00
HIIT
Gil
20:00 - 21:00

MARTI

  • HIIT Gil
    20:00 - 21:00

JOI

  • HIIT Gil
    20:00 - 21:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
17:00 - 18:00
Kickbox
Tamas
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
Kickbox
Tamas
18:00 - 19:00
Kickbox
Tamas
18:00 - 19:00

MARTI

  • Kickbox Tamas
    18:00 - 19:00

JOI

  • Kickbox Tamas
    18:00 - 19:00

SAMBATA

  • Kickbox Tamas
    17:00 - 18:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
20:00 - 21:00
Pilates
Szende
20:00 - 21:00
Pilates
Szende
20:00 - 21:00

Luni

  • Pilates Szende
    20:00 - 21:00

MIERCURI

  • Pilates Szende
    20:00 - 21:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
19:00 - 20:00
Spinning
Gil
19:00 - 20:00
Spinning
Gil
19:00 - 20:00

MARTI

  • Spinning Gil
    19:00 - 20:00

JOI

  • Spinning Gil
    19:00 - 20:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
19:00 - 20:00
Tabata
Shone
19:30 - 20:00
Tabata
Shone
19:30 - 20:00

MARTI

  • Tabata Shone
    19:30 - 20:00

JOI

  • Tabata Shone
    19:30 - 20:00
Luni MARTI MIERCURI JOI VINERI SAMBATA
19:00 - 20:00
Zumba
Meli
19:00 - 20:00
Zumba
Meli
19:00 - 20:00

Luni

  • Zumba Meli
    19:00 - 20:00

MIERCURI

  • Zumba Meli
    19:00 - 20:00
No events available!
TIMETABLE